• E-mail : info@yirmi1.com

KURUMSAL SEYAHAT YÖNETİMİ

FUAR KATILIM ORGANİZASYONLARI
Yeniliklere açık, çagı yakalamaya özen gösteren ve rekabeti yakından takip etmek isteyen tüm müsterilerimize, Solvent Organizasyon, her yönüyle planlanmıs ve programlanmıs ticari geziler sunmaktadır. Dünyanın en büyük ve görkemli yapılarında gelecegin nasıl sekillendigini görmek istiyorsanız, sadece keyfini çıkaracagınız bir yolculuk için bizi arayın.

TEŞVİK & MOTİVASYON GEZİLERİ
Motivasyon gezileri, günümüzde birçok kurumsal sirket tarafından önemli bir yatırım olarak görülmekte ve uygulanmaktadır. Motivasyon gezilerini birçok amaç için düzenleyebilirsiniz;
- Basarılı elemanlarınızı ödüllendirmek
- Müsterilerinize ürünlerinizi tanıtmak ve pazarlamak
- Elemanlarınızı motive edip üretkenligi arttırmak
- Bayilerinizi motive edip ödüllendirmek
- Sirketinizde bir takım yapısı olusturmak
Solvent Organizasyon’un sirketinize sunacagı orijinal fikirler,
eglenceli programlar, egitici aktiviteler ve profesyonel hizmet ile eleman ve müsterileriniz ile iliskilerinizin daha da saglamlastıgı, yatırımınızın her kurusunun degerini buldugu mükemmel organizasyonlar için bizi arayın.

OKUL & DERNEK GEZİLERİ
Çocuklarımız ve gençlerimizin seyahatlerini, yolculuk planlarını büyük bir ciddiyet ve güvenlik önlemleriyle gerçeklestirmekteyiz. Gerek günübirlik, gerek yurt içi konaklamalı ya da yurt dısı okul turları için, konusunda uzman rehberlerimiz ve ulasım elemanlarımızın yanı sıra, ilkögretim çağındaki ögrencilerimiz için onlara eslik edecek özel hosteslerimiz ile de bu sektörde fark yaratmaktayız. Solvent Organizasyon olarak, ögrencilerimizin sadece gezmek için degil, dogru yerleri gezip, buralar hakkında bilgi edinmesini saglamak, çocuklarımıza yeni ufuklar açacak seyahatleri de organize ederek, farklı lokasyon ve destinasyonlar ile egitim kurumlarımızla is birliği içerisinde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca birçok sivil toplum örgütüne istege özel, alternatif dernek turları düzenlemekteyiz. Gerek günübirlik çevre gezileri, gerekse de dolu dolu yapılan konaklamalı turlar için derneginize özel hazırladıgımız bol seçenekli hazır seyahat programlarını seçebilir ya da isteginize özel planlamayla üyelerinizin keyif alacagı seyahatleri, bizimle gerçeklestirebilirsiniz.

GRUP VE MÜNFERİT İŞ GEZİLERİ PLANLAMASI
Büyük ölçekli firrmaların, çalısanlarını düsünerek yaptıkları bu seyahatler tamamen stres atma amaçlı olup iş performans kaygısı olusturmamaktadır. Bu eglenceli organizasyonların üst düzey memnuniyet derecesine ulaşması için Solvent Organizasyon olarak sizin adınıza tüm detayları en ince ayrıntısına kadar belirleyip, sorunsuz bir seyahat ve gezi programını sizler için olusturuyoruz.

Kurumsal tur ve gezilerde ön plana çıkan marka olarak, dogru planlama ve uygun bütçeleme yaparak seyahat talepleriniz ve ihtiyaçlarınız dogrultusunda Solvent Organizasyon, anında cevap alabileceginiz çözüm ortagınızdır.

YURT DIŞI ve YURT İÇİ TÜM ORGANİZASYONLAR İÇİN
- Bütçelendirme
- Destinasyon seçimi
- Sosyal etkinlik planlaması ve organizasyonu
- Bölgesel ve yerel rehberlik hizmetleri
- Lojistik ve ulastırma hizmetleri
- Konaklama rezervasyonları
- Uçak bileti temini
- Ulasım ve transfer planlama
- Çevre gezisi ve sehir turu
- Yurt dısı programlar için vize alımı
- Basın bülteni hazırlama
- Tercüman
- Gezi rehberi
- Tur sonrası, geziye özel anı temini
- Günübirlik yakın yer gezileri
- Uçak ya da otobüs koltuk seçimi
- Restoran & yemek organizasyonu
- Protokol düzeni
- Aktivite - Animasyon
- Gezilerde kisiye özel araç kiralama
- Fotograf ve video çekimi