• E-mail : info@yirmi1.com

TATİL ORGANİZASYONLARI

GEMİ TURLARI
Sakince kitap okumak mı? Latin dansları yapmak mı?
Hollywood müzikalleri kalitesinde showlar seyretmek mi?
Farklı kokteyller içerek eglenmek mi? Alısveris yapmak mı?
Casino oyunları mı? Dünyaca ünlü yemeklerin tadına bakmak mı?
Her sabah yeni bir sahilde uyanıp o sahili gezmek mi?
Okyanusu seyredip keyif sürmek mi? Kaya tırmanısı yapmak mı?
Buz pateni yapmak mı?
Dünyaca ünlü bir spor salonunda sporyapmak mı?
Yemek yapma dersleri almak mı? Masaj yaptırmak mı?
Yüz ve cilt bakımı mı istersiniz?
Yoksa hiçbir sey yapmadan bos bos oturmak dilediginizce uyumak mı?
Bu soruları çok daha fazlasına olumlu cevap istiyorsanız bir gemi turu yapmalısınız!
Gemilerimizin size sagladıgı imkânlar hayallerinizin çok daha ötesinde! Öyle olmasaydı bir kez gemiye binen yolcuların neredeyse tamamı yine gemi turunu tercih eder miydi? Hayallerinizin ve Dünya’nın tüm güzelliklerinin sizinle olacagı bir tatile hazırsanız; GEMI TURU yapmalısınız. Tatil, günlük yasamdan uzak- laşıp dinlenmek ise bir gemi yolculugu sizi dinlendirecektir.

KÜLTÜR TURLARI
Kimileri deniz kenarında kızgın kumları tercih eder, kimileri kızgın kumların yanında dev piramitleri.. Solvent Organizasyon ile dünyanın yedi harikasını görebilir, farklı ve isteginize göre tasarlanmıs ekono- mik turlar ile bir kültür cennetine adım atabilirsiniz. Kendinizi Brezilya’daki Rio Karnavalı‘nda, Çin‘deki Ejder Festivali‘nde bulabilirsiniz. Bir bakmıssınız Paris‘te, Asıklar Tepesi‘nde Eyfel Kulesi’ne karsı müzik dinliyorsunuz, sonra gözünüzü kapatıp açtıgınızda Pisa sehrinde, Mucizeler Meydanı’ndaki Pisa Kulesi manzarasında müthis Italyan lezzetlerini tadıyorsunuz.

BALAYI TURLARI
Balayında gideceginiz tatil mekanına karar vermeden önce nasıl bir balayı istediginizi belirlemelisiniz. Son zamanların en gözde balayı tercihleri Maldivler, Koh Samui, Bali ve Seyseller ve Mauritius çok özel balayı adalardır. Sessiz, sakin, huzurlu sadece dinlenmek için bir balayı tatili istiyorsanız Maldivler tüm isteklere rahatlıkla cevap verecektir. Dünyada çok moda olan Türkiye’de de yeni tanınmaya baslayan Tayland’ın Samui adası da çok sık sıra dısı lüks restaurantlar ve oteller bulunmaktadır. Samui adasında gezilip görülecek yerler ve katılabileceginiz günü birlik turlar oldukça fazladır. En iyi balayı destinasyonları hakkında balayı Uzmanı ve Seyahat danısmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz