• E-mail : info@yirmi1.com

TEKNİK HİZMETLER

SES SİSTEMLERİ
Gerçeklestirilecek tüm organizasyonlarda bir ses sistemi uygulaması, toplantının genel basarısı üzerinde en belirgin faktörlerden biridir. Yaratıcı bir ses sistemi çözümlemesi gerektiren komplike organizasyonlardan fuar standınızda kullanacagınız basit sistemlere kadar tüm ses sistemi ihtiyaçlarınızı uzman teknik kadromuz ve genis ekipman parkımızla karsılayabiliriz.

SIMULTANE ÇEVİRİ SİSTEMLERİ
Simültane çeviri ekipmanları, infrared üzerinden yayın yapan trasmitter ve receiver üniteleri, tercüman üniteleri, çok kanal sistem konsolu, ses izolasyonlu tercüman kabinleri, ses sistemi mikrofonlar, kontrol kasaları, medya baglantı ara yüzleri ve kulaklıklardan olusur. Bosch ve Sennheiser Sistemleri, ISO standardı simültane çeviri ekipmanları kiralama ve baglantılı konferans teknik servis hizmetleri tedariki konusunda Türkiye’nin lider firmasıdır. Küçük çaplı yönetim kurulu toplantılarından 3000 kisilik dünya liderleri konferanslarına kadar farklı boyutta pek çok organizasyonda önde gelen devlet organları, bakanlıklar, devlet organları, bakanlıklar, kurumsal firmalar, ulusal ve uluslararası organizasyonlar ve farklı sektörlerden özel kurumlara başarıyla hizmet vermekteyiz.

INFOPORT KİRALAMA
Herhangi bir toplantı veya konferans salonuna baglı olmaksızın sunumun istenilen yerde telsiz mikrofon ve telsiz headset alıcı kulaklıklarla yapılmasını saglayan sistemdir. Fabrika ve müze gezilerinde, sanayide, egitim seminerlerinde Simültane tercümanlar mikrofonda konuştukları anda katılımcılar sunumu veya egitimi headset kulaklık ile dıs seslerden ve gürültüden etkilenmeden dinleyebilirler. Simültane tercümanlar için bu çok amaçlı tasınabilir sistem, kompakt bir vücut paketi ve kulaklık veya boyun mikrofonu sayesinde arka plandaki gürültülerin kesilmesine yardımcı olmaktadır. Headset kulaklıkları ile dinleyiciler her bir kelimeyi çok kolay ve rahat bir sekilde anlayabilmektedir. 20 alıcılı kulaklık ve 1 mikrofondan olusan bir settir. Ihtiyaca göre sayı arttırılabilir.

GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ
Mevcut en gelismis teknolojiye sahip görüntü ekipmanlarını kullanarak hayal gücünüzü göz alıcı bir sekilde sahneye aktarın. Müsterilerimize sundugumuz görüntü ekipmanı çözümleri az katılımlı toplantılarda kullanılan tasınabilir perde ve projeksiyon cihazlarından dev boyutlarda 0.7mm açık alan LED ekranlar ve edge blending teknolojisine sahip watchout projeksiyon sistemlerine kadar genis bir yelpazeyi kapsar. Görüntü ekipmanları kategorisinde farklı boyutlarda plazma ve LCD ekranlar bulunmaktadır.

VIDEO KONFERANS
Zaman ve mekan bagımsız olarak kisilerin veya grupların birbirleri ile görüsebilmesi, veri paylasımında bulunması, mesafeleri ve ulasım için harcanan zamanı sıfıra indirmesi; ulasım ve iletisim maliyetlerini düsürmesinin yanı sıra kullanımının verdigi rahatlık ile video konferans cihazınız kısa sürede firmanızın vazgeçilmek iletisim araçlarından biri olacaktır. Yurtdısı baglantıları olan, çok lokasyonlu yapıları bulunan sirketler için video konferans dogru tercihtir.

Cihaz maliyetleri ulasım, konaklama ve diger gözle görülemeyen masraflardan tasarruf etmenin yanı sıra toplantılar / görüsmeleriniz için ayıracagınız süre ile kendisini hızlıca amorti etmektedir.

Video konferans, uzak mesafelerin yakınlasması, hem görsel hem de işitsel olarak iletisim içerisinde olmanın yanı sıra dosya paylasımıyla da aynı masanın etrafında görüsme yapıyormus imkanı sunmaktadır. Mentor olarak müsterilerimize farklı marka ve modeller ile ihtiyaçları dogrultusunda doğru ürünleri konumlandırmak, gelecekte sorunsuz sekilde çalısan bir sistem olusturma amacındayız.

KONGRE CANLI YAYIN
Her konudaki Ulusal ve Uluslararası Kongrelerinizi internetten canlı yayınlayarak, dogru kitleye hızlı bir sekilde ulastırabilirsiniz. Kongrenizi ister web sitenizden canlı yayınlayabilir, ya da istediginiz farklı bir sosyal medya kanalı ile yayına sunabilirsiniz. Açılacak kanal- dan, isterseniz de belirtilen tüm platformlarda aynı anda canlı yayın- layarak daha genis kitlelere ulastırabilirsiniz.

Ihtiyacınıza göre prodüksiyon hizmetleri;
• Full HD Kameralar ve Jimmy jip,
• HD reji masaları,
• Canlı yayın ve uydu araçları,
• 3G/4.5, wifi ve ethernet destekli mobil canlı yayın cihazları,
• Led ekran çözümleri,
• Profesyonel kameramanlar,
• Yönetmen, resim seçici ve kj operatörü,
• Röportajlar için uzman sunucular,
Siz ihtiyaçlarınızı belirtin, uzman kadromuz size en uygun canlı yayın çözümlerini sunsun.

IŞIK SİSTEMLERİ
Gerek sahne sovları, gerekse gala yemegi ve fuar standı gibi organi- zasyonlarda, iyi planlanmıs ve uygulanmıs bir ısık sisteminin kullanıl- ması katılımcılar üzerinde yaratılacak olumlu etkiyi büyük ölçüde güçlendirir. Bunun yanı sıra, özellikle bir sahne üzerinden yapılan konusmaların basın kameraları tarafından izlendiği organizasyonlar- da, konusmacının dogru sekilde aydınlatılması çekimin genel kalitesi açısından büyük önem taşır.

Statik boyama ısıklarından programlanabilir robot ısıklara, takip spotları ve lazer sovlardan ısık dizayn, program ve kontrol cihazlarına kadar genis bir yelpazedeki ısık ekipmanlarımızla organizasyonunuz için hayal ettiginiz görsel ortamı kolayca yakalay- abilirsiniz.

SAHNE & DEKOR UYGULAMALARI
Farklı ölçülerdeki konstrüksiyonların kumas veya dijital vinil baskı ile kaplanmasıyla olusturulan görsel ve tamamlayıcı ögelerdir. Tasarımı ve montajı profesyonel ekibimizle gerçeklestirilmekte olup, son yıllarda küçükten büyüğe tüm organizasyonların vazgeçilmez bir ögesi olmustur.
• Kayıt ve karşılama masaları
• Bilgilendirme ve yönlendirme panoları
• Dijital kürsü ve headtable
• 3D uygulamalar
• İnternet kiosk

WATCHOUT SİSTEMLERİ
Watchout sistemiyle yüksek çözünürlükte projeksiyonlar, gelismis bilgisayar ag teknolojisi ve ara ekipmanlar kullanılarak, sunumlarınıza etkileyici görüntü kalitesiyle farklı bir boyut kazandırmaktayız.

Birkaç projeksiyonun kullanıldığı bu sistemde, kesisme noktalarını otomatik ve gerçek zamanlı yok ederek görüntüleri sınırsız genislikte açabilir, yüksek çözünürlüklü tek bir görüntü haline getirebiliriz.

VIDEO MAPPING
Dev bir zemine veya binaya görüntü gönderilmesini esas almamakla beraber çalısmaların etkileyiciligi, yapılan prodüksiyonlara baglıdır. Bina yüzeylerinin belli bir mimariye baglı olmasından dolayı pencere, kabartma veya kolon gibi ögelerin yapılan çalısmada bir bütünlük vermesi sarttır. Isık gösterisi ile Video Mapping in birbirinden ayırt edilmesi gerekmektedir.

Kullanılan dev projeksiyonlar ısık oyunları yapmak yerine, bina üzerine video Mapping yazılımı kullanılarak binanın hareket etmesi (binanın yıkılması vb.) ve binanın tüm mimarisi kullanılarak insanları etkilemesi önemlidir. Aksi halde renkli spot ışık veya bir film projeksiyon ile yansıtılarak ta bir binada gösterim yapılabilir.

PROMPTER SİSTEMLERİ
İzleyiciler ile göz kontagını kaybetmeden akıcı bir sekilde konuşmayı saglamak için kullanılan prompter’ın iki çesidi bulunmaktadır. Direkt röportaj çekimlerinde veya haber stüdyolarında kullanılan kamera.
Promter ve sahnenin iki yanına yerlestirilen Tele Promter.
İki cihaz da aynı program tarafından kontrol edilir. Ve konusmacının hızına göre cümlelerin akısı saglanır.

OFİS MALZEMELERİ
- Bilgisayar kiralama
- Notebook kiralama
- Tablet kiralama
- Lcd ve plazma ekran kiralama
- Touch screen ve kiosk kiralama
- Video editing ve dijital montaj
- Ups ve jeneratör kiralama
- Internet, yüksek hızlı hatlar ve voip
- Yazıcı ve baskı hizmetler